پخش سراسری موزیک - آی آر مدیا

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

دانلود سخنرانی کوتاه درباره خدا

3 مارس 2021
بدون نظر

دانلود سخنرانی کوتاه درباره خدا با نام خدا رو فراموش نکن!

به کجا می توان فرار کرد !!

امیر المومنین بلافاصله این آیه را خواندند :

به سوی خدا فرار کنید چون هیچ راه ِفراری نیست

 دانلود سخنرانی کوتاه درباره خدا از حاج آقا هاشمی نژاد با کیفیت اصلی لینک مستقیم و متن سخنرانی توسط سایت آی آر مدیا

 

متن سخنرانی کوتاه درباره خدا:

بعضی ها فکر می کنند که مثلا” اگر ضد دین حرف بزنند اینان روشن فکر هستند ” آقا هنوز نماز می خوانید !! ” ول کنید این حرف ها را ” هنوز روضه می روید !! ” می گویند دوتا ماده بهم خوردند بر اثر تصادف ماده هستی خلق شد . سئوالی این جا پیش می آید :

چه قدرتی دوتا ماده را برهم زد ؟ دوتا ماده ی دیگر ؟! آن دوتا ماده را چه کسی حرکت داد ؟ این می شود (تسلسل ) از نظر علمی باطل است .

حرکت در د ِل ماده زاتی و ازلی می باشد علم می گوید هرچه ازلی است باید ابدی باشد چون حرکت خود را از دست می دهد پس ازلی نیست . خدا را فراموش نکنید به امیرالمومنین (اسدالله و علی این ابی طالب ) به افلاطون حرف قشنگی گفته است . فرمودند :

چه گفته است ؟ افلاطون می گوید : عالم یک کره ی گرد است حادثه ها هم تیرها هستند و انسان هدف این تیرها است و تیر انداز هم خود ِ خدا است .

به کجا می توان فرار کرد !! امیر المومنین بلافاصله این آیه را خواندند : به سوی خدا فرار کنید چون هیچ راه ِفراری نیست و باید با خدا رفیق شوید . طلبکار نباشید . نفس به پائین برود و بالا نیاید چه می شود ؟ هیچ پزشک ; پرفوسور ; دانشمندی در دنیا نیامده است بگوید:

خدا اگر یک رگ بدن را این طرف تر می گذاشت بهتر بود . دوتا قلوه داده است و دوتا کلیه از کار بیفتد چه جایگذین اش می شود ؟ دستگاه عریض و طویل دیالیز خدا قسمت نکند و تمام بیماران را شفا بدهد إنشاء الله .

ست هودی مردانه و زنانه Nike

پخش آنلاین

کد پخش آنلاین برای وبلاگ ها

لینک کوتاه مطلب

https://ir-media.ir/?p=21782

برچسب ها

مطالب مشابه